Jsme týmoví hráči s energii

Váš úspěch je pro nás motivací a inspirací

Jsme tým otevřeným všem výzvám. Naše klienty vnímáme více jako kolegy než partnery. Jde nám o společnou věc a uvědomujeme si, že náš úspěch je přímo závislý na úspěchu našich klientů. Jsme stejně umělci jako obchodníci a věříme, že toto spojení je tím nejdůležitějším know-how k dosažení nejlepších výsledků.

 

Dobrý den, Ahoj,
já jsem Marek Leffler


Kolegové mě přesvědčili, že je nezbytné, aby zde byl odstavec o mně. Co sem ale napsat? Mou hlavní inspirací pro založení Designexu byly ostatní marketingové a kreativní agentury. Viděl jsem jak pracují a přesně jsem věděl, že tak to určitě nikdy dělat nechci a že naše agentura prostě musí být jiná.

A zdá se, že se to povedlo. Po dvou měsících od založení jsme podepsali první velký kontrakt s českým KFC a dál už je to historie. Nebereme každý projekt, nebereme každého. Chceme být komplexní, pochopit uvažování klientů a být jejich součástí. Chceme být kolegy, kteří společnými silami pracují na posouvání a zlepšování klientovi značky. Zároveň ale nikdy nezapomínáme, že náš úspěch je přímo úměrný úspěchu našich klientů.

Nakopneme vaší marketingovou komunikaci k lepším výsledkům

Ať už potřebujete kreativu, výrobu, nákup médií či kompletní zpracování marketingových kampaní, jsme tu pro Vás!